presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Agjenda e Presidentes Jahjaga për datën 1 shkurt 2016

Agjenda e Presidentes Jahjaga për datën 1 shkurt 2016 Presidentja e Republikës së Kosovës, zonja Atifete Jahjaga, e shoqëruar nga drejtuesit e Odës Ekonomike të Kosovës, Odës Ekonomike Amerikane dhe Odës Ekonomike Gjermane, viziton komunën e Podujevës.Dita: E hënë 1 shkurt Koha: 11:00Vendi: Komuna e Podujevës, kabineti i kryetarit

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.