presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Agjenda e Presidentes Jahjaga për datën 28 janar 2016

Presidentja e Republikës së Kosovës, zonja Atifete Jahjaga, e shoqëruar nga drejtuesit e Odës Ekonomike të Kosovës, Odës Ekonomike Amerikane dhe Odës Ekonomike Gjermane, vazhdon vizitat nëpër komunat e Kosovës, në kuadër të nismës për përkrahjen e zhvillimit ekonomik.
 
Orari i vizitave për ditën e enjte:
 
Komuna e Novobërdës (11:50)
Komuna e Kaçanikut (13:20)
Komuna e Hanit të Elezit (14:30)

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.