presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Agjenda e Presidentes Jahjaga për datën 25 janar 2016

Agjenda e Presidentes Jahjaga për datën 25 janar 2016

Presidentja e Republikës së Kosovës, zonja Atifete Jahjaga, së bashku me drejtuesit e Odës Ekonomike të Kosovës, Odës Ekonomike Amerikane dhe Odës Ekonomike Gjermane, do të vizitojë disa komuna të Kosovës dhe do të takojë kryetarët e tyre.
 
Orari i vizitave:
 
Komuna e Kllokotit (11:45)
Komuna e Gjilanit (12:30)
Komuna e Kamenicës (14:15)
Komuna e Ranillugut (15:00)

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.