presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Agjenda e Presidentes Jahjaga për datën 27 qershor

Agjenda e Presidentes Jahjaga për datën 27 qershorPresidentja e Republikës së Kosovës, zonja Atifete Jahjaga ua jep diplomat personaliteteve dhe familjarëve të personaliteteve të dekoruara nga ajo me rastin e 12 Qershorit, Ditës së Lirisë të Republikës së Kosovës.Dita: E mërkurë, 27 qershorKoha: 14:00Vendi: Kabineti i Presidentes, C-101 

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN

This site is registered on wpml.org as a development site.