presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Agjenda e Presidentes Jahjaga për datën 14 mars 2013

Agjenda e Presidentes Jahjaga për datën 14 mars 2013Presidentja e Republikës së Kosovës, zonja Atifete Jahjaga dhe Kryeministri i Republikës së Kosovës, z.Hashim Thaçi, takohen me Përfaqësuesen e Lartë për Politikë të Jashtme dhe Siguri të Bashkimit Evropian, Catherine Ashton.Dita: E enjte, 14 marsKoha: 09:15Vendi: Salla S 3, Aneksi i Kuvendit të KosovësShënim: Mediat mund të marrin vetëm pamje. Përfaqësuesit e mediave duhet të jenë para sallës ku mbahet takimi më së voni në orën 09:00.

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN

This site is registered on wpml.org as a development site.