presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

24.11.2021 – LISTA PERFUNDIMTARE E PROJEKT/PROGRAM PROPOZIMEVE PERFITUESE PER PERSONA FIZIK DHE OJQ

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: SR

This site is registered on wpml.org as a development site.