presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

08.11.2021 – LISTA PRELIMINARE E PROJEKT/PROGRAM PROPOZIMEVE PËRFITUESE PËR PERSONA FIZIK DHE OJQ

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.