presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Video: Fjala e Presidentes Osmani në konstituimin e Këshillit për Demokraci dhe të Drejta të Njeriut

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.