presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

U. D. i detyrës së Presidentit të Republikës së Kosovës, dr. Jakup Krasniqi priti një delegacion të Odës së Avokatëve të Kosovës

Ushtruesi i Detyrës së Presidentit të Republikës së Kosovës, dr. Jakup Krasniqi zhvilloi sot një takim me një delegacion të Odës së Avokatëve të Kosovës.

Në takim u diskutua për zhvillimet në përgjithësi në vend dhe për funksionimin dhe punën e Odës së Avokatëve të Kosovës dhe sistemin e drejtësisë në vend.

This site is registered on wpml.org as a development site.