presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Të dekoruarit me Çmimin për Inovacione, Kërkime dhe Zhvillim

Çmimi për Inovacione, Kërkime dhe Zhvillim u jepet personave që tregojnë rezultate të jashtëzakonshme në fusha të caktuara të dijes, zhvillimit ekonomik dhe teknologjisë. Radhitja sipas alfabetit: Srdjan Petrovic –   Çmimi për Inovacione, Kërkime dhe ZhvillimVebi Velija   – Çmimi për Inovacione, Kërkime dhe Zhvillim

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.