presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Sekretari Blinken falënderon Presidenten Osmani në fjalimin e tij në kuadër të Samitit të NATO-s

Sekretari i SHBA-ve, Antony Blinken ka falënderuar Presidenten Osmani në fjalimin e tij në kuadër të Samitit të NATO-s.

Postimi i plotë i Presidentes Osmani:

Faleminderit, Sekretarit Blinken për mbështetjen e fuqishme në fjalimin e tij të sotëm në kuadër të Samitit të NATO-s!

Së bashku me Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe aleatët tjerë, do të vazhdojmë të ecim përpara!

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.