presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

RREGULLORE MBI LLOJET E DEKORATAVE QË I JEP PRESIDENTI I REPUBLIKËS SË KOSOVËS DHE PROCEDURAT PËR DHËNIEN E TYRE

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.