presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Rregullore mbi Dekoratat, Urdhërat dhe Titujt e Nderit të Kosovës që i jep Presidenti i Kosovës dhe Procedura e dhënies së tyre

This site is registered on wpml.org as a development site.