presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

PROCEDURA E APLIKIMIT

PROCEDURA E APLIKIMITKëshilloheni që të aplikoni për kartelën akredituese online ose në Zyrën për Informim Publik të Presidentit.Mediat e shkruara (gazetat), mund të akreditojnë deri në tre përfaqësues dy gazetar dhe një fotoreporter, ndërsa ato elektronike deri në pesë përfaqësues.

This site is registered on wpml.org as a development site.