presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Pritja e Presidentes së Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani nga kryeministri çek Petr Fiala dhe deklarata para hyrjes në samitin inaugurues të Komunitetit Politik Evropian

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.