presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Presidentja Osmani uron Presidentin Biden në ditëlindjen e tij të 80-të

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani Sadriu e ka uruar Presidentin e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Joe Biden, në ditëlindjen e tij të 80-të.

Urimi i plotë i Presidentes Osmani: 

Urimet më të përzemërta Presidentit Biden në ditëlindjen e tij të 80-të nga populli i Republikës së Kosovës!

Faleminderit për angazhimin tuaj të palëkundur ndaj aleancës midis vendeve tona dhe që qëndroni gjithmonë në mbrojtje të vlerave tona të përbashkëta.

Urime ditëlindjen, zotëri President!

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.