presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Presidentja Osmani uron Ditën e Pavarësisë së Bosnje dhe Hercegovinës

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani, ka uruar sot Ditën e Pavarësisë së Bosnje dhe Hercegovinës.

“Dy vendet tona sovrane dhe të pavarura ndajnë lidhje të forta në mes të njerëzve, sikurse edhe manifestojnë vendosmëri të palëkundur për një të ardhme më të ndritshme euroatlantike”, ka shprehur Presidentja Osmani.

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.