presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Presidentja Osmani uron 4 Korrikun: Aleancë që vazhdon t’i mbijetojë kohës dhe sfidave!

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani ka uruar 4 Korrikun, Ditën e Pavarësisë së SHBA-ve.

Postimi i plotë i Presidentes Osmani:

Aleancë që vazhdon t’i mbijetojë kohës dhe sfidave!

Sot, populli i Kosovës feston krahas popullit amerikan. Sot, kujtojmë vlerat e idealet mbi të cilat janë ndërtuar Shtetet e Bashkuara dhe aleanca jonë e fuqishme!

Aleatëve tanë amerikanë: Gëzuar 4 Korriku! Happy Fourth of July!

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.