presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Presidentja Osmani u takua me Presidentin e Turqisë, Recep Tayyip Erdoğan

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani është takuar me Presidentin e Republikës së Turqisë, Recep Tayyip Erdoğan.
Postimi i plotë i Presidentes Osmani
Sot në Stamboll, takova Presidentin e Republikës së Turqisë, Recep Tayyip Erdoğan.
E falenderova për mbështetjen e fuqishme për Kosovën, përfshirë në periudha të rënda e sfiduese për ne, si dhe e informova për zhvillimet e fundit në vendit tonë.
Do të vazhdojmë të punojmë afër në mënyrë që ta rrisim bashkëpunimin mes vendeve tona e popujve tanë.

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.