presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Presidentja Osmani: Republika e Kosovës është e përjetshme

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani Sadriu së bashku me Zotërinë e Parë të Kosovës Prindon Sadriu, me Presidentin e Republikës së Shqipërisë Bajram Begaj, Zonjën e Parë të Shqipërisë, Armanda Begaj, kryetarin e Kuvendit, Glauk Konjufca, kryeministrin Albin Kurti si dhe me zëvendëskryeministra dhe ministra të Qeverisë së Republikës së Kosovës, kanë marrë pjesë në ngritjen solemne të Flamurit të Republikës së Kosovës.

“Republika e Kosovës është e përjetshme”, ka shkruar Presidentja Osmani.

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.