presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Presidentja Osmani, me ftesë të ambasadorit të SHBA-ve në OSBE, takoi përfaqësuesit e QUINT-it dhe BE-së në OSBE

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani, me ftesë të ambasadorit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës në OSBE Michael Carpenter, është takuar me përfaqësuesit e QUINT-it dhe BE-së në OSBE.

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.