presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Presidentja: Nga Zvicra në Kosovë, kompania Speeex një shembull i suksesit e frymëzim për të gjithë

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani ka vizituar sot kompaninë Speeex.

Në vijim gjeni të plotë postimin e Presidentes Osmani:

Nga Zvicra në Kosovë, kompania Speeex një shembull i suksesit e frymëzim për të gjithë!

Sot takova vajza e djem të kësaj kompanie që operon në Prishtinë, Vushtrri, Prizren e Ferizaj dhe e cila ka hapur dyert për mbi 2 mijë të punësuar.

Platforma dixhitale e inovative e Speeex, EEEXPLORE Kosova, i drejtohet mërgatës sonë, duke paraqitur mundësi të panumërta për kthimin e potencialit të të rinjve tanë kudo në botë dhe ofron jo vetëm vende pune, por edhe rrugë për zhvillimin e aftësive, si dhe shanse për të kontribuuar në përparimin e vazhdueshëm të shoqërisë dhe shtetit tonë.

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.