presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Presidentja: Liria nuk do të ketë kuptim pa drejtësi për 1133 fëmijët e vrarë gjatë luftës së fundit në Kosovë

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani dhe Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Bajram Begaj kanë nderuar kujtimin për  1133 fëmijët e vrarë gjatë luftës së fundit në Kosovë.

Postimi i plotë i Presidentes Osmani:

Liria nuk do të ketë kuptim pa drejtësi për 1133 fëmijët e vrarë gjatë luftës së fundit në Kosovë, të cilëve iu pre jeta, ende pa e nisur mirë!

Në Ditën e Çlirimit, bashkë me Presidentin Begaj, nderuam kujtimin për ta.

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.