presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Presidentja: Kosova është krenare që ka kaq shumë miq dhe aleatë përkrah saj

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani ka takuar përfaqësues nga vendet partnere pas takimit të KS të KB-së.

Postimi i plotë i Presidentes:

E lumtur të takohem me përfaqësues nga vendet partnere pas takimit të KS të KB-së sot.

Një mundësi e shkëlqyer për të festuar përparimin e vazhdueshëm të Kosovës dhe për të diskutuar rrugën tonë të palëkundur drejt institucioneve euroatlantike.

Kosova është krenare që ka kaq shumë miq dhe aleatë përkrah saj!

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.