presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Presidentja Jahjaga mori pjesë në hapjen e fushatës “ti je pjesë e atdheut”

Presidentja e Republikës së Kosovës, zonja Atifete Jahjaga, mori pjesë sot në hapjen e fushatës për regjistrin e diasporës Ti je pjesë e atdheut – Regjistrohu edhe ti. Aktiviteti u organizua nga Ministria e Diasporës, nën udhëheqjen e ministrit, zotëri Valon Murati dhe u mbështet nga UNDP/IOM.

Presidentja e Republikës së Kosovës, zonja Atifete Jahjaga, mori pjesë sot në hapjen e fushatës për regjistrin e diasporës Ti je pjesë e atdheut – Regjistrohu edhe ti. Aktiviteti u  organizua nga Ministria e Diasporës, nën udhëheqjen e ministrit, zotëri Valon Murati dhe u mbështet nga UNDP/IOM. 

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.