presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Presidentja Jahjaga mori pjesë në hapjen e ekspozitës “Arkeologjia 2014”

Presidentja e Republikës së Kosovës, zonja Atifete Jahjaga, mori pjesë në hapjen e ekspozitës “Arkeologjia 2014” e cila u mbajt në Muzeun Kombëtar të Kosovës, ku të pranishëm ishin edhe kryeministri i Republikës së Kosovës, zotëri Isa Mustafa si dhe zëvendëskryeministri dhe ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, zotëri Kujtim Shala.

Ekspozita “Arkeologjia 2014”, u hap me rastin e kremtimit të 7-vjetorit të pavarësisë së Republikës së Kosovës. 

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.