presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Presidentja: Gëzuar Kosovë liberalizimi i vizave

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani ka thënë një vit që fillon mbarë, që fillon me liri të lëvizjes.

Postimi i plotë i Presidentes:

Një vit që fillon mbarë!

Një vit që fillon me liri të lëvizjes, liri që na u mohua shumë gjatë e padrejtësisht.

Por si gjithnjë, me përkushtim të palëkundur, populli i Kosovës dëshmoi se nuk dorëzohet dhe nuk heq dorë kurrë nga vendi i merituar në familjen evropiane.

Gëzuar Kosovë liberalizimi i vizave!

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.