presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Presidenti Sejdiu takoi Admiralin James Stavridis

Presidenti i Republikës së Kosovës, dr. Fatmir Sejdiu dhe admirali James Stavridis, Komandanti Suprem i Forcave të Përbashkëta për Evropë (SACEUR), në një takim të mbajtur sot në kabinetin e Presidentit Sejdiu, kanë diskutuar për zhvillimet në Kosovë dhe bashkëpunimin e institucioneve të Kosovës me NATO-n.

Presidenti i Republikës së Kosovës, dr. Fatmir Sejdiu dhe admirali James Stavridis, Komandanti Suprem i Forcave të Përbashkëta për Evropë (SACEUR), në një takim të mbajtur sot në kabinetin e Presidentit Sejdiu, kanë diskutuar për zhvillimet në Kosovë dhe bashkëpunimin e institucioneve të Kosovës me NATO-n.

This site is registered on wpml.org as a development site.