presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Presidenti Sejdiu priti një delegacion të Komisionit të Mbrojtjes të Asamblesë Kombëtare të Francës

Presidenti i Republikës së Kosovës, dr. Fatmir Sejdiu priti sot një delegacion të Komisionit të Mbrojtjes të Asamblesë Kombëtare të Francës, të kryesuar nga z. Jean-Louis Bernard, i cili shoqërohej nga deputetët e kësaj asambleje, z. Jean-Claude Beaulieu, z. Jaques Desallangre, z. Francis Hillmeyer dhe z. Michel Grall. Në takim mori pjesë edhe ambasadorja e Republikës së Francës në Kosovë, znj. Delphine Borione.

Presidenti i Republikës së Kosovës, dr. Fatmir Sejdiu priti sot një delegacion të Komisionit të Mbrojtjes të Asamblesë Kombëtare të Francës, të kryesuar nga z. Jean-Louis Bernard, i cili shoqërohej nga deputetët e kësaj asambleje, z. Jean-Claude Beaulieu, z. Jaques Desallangre, z. Francis Hillmeyer dhe  z. Michel Grall. Në takim mori pjesë edhe ambasadorja e Republikës së Francës në Kosovë, znj. Delphine Borione.  

This site is registered on wpml.org as a development site.