presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Presidenti Sejdiu priti kick boxerin Xhavit Bajrami

Presidenti i Republikës së Kosovës, dr. Fatmir Sejdiu priti sot z.Xhavit Bajrami, i cili mbrojti titullin e kampionit në versionin ISKA në kick box, në meçin me Fredi Kemajo.

Presidenti e përgëzoi z.Bajrami për fitoren dhe i uroi suksese më të mëdha edhe në të ardhmen. Xhavit Bajrami ka fituar më parë edhe titullin Grand prix në version K1 në kick box.

This site is registered on wpml.org as a development site.