presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Presidenti: Komisioni për të Vërtetën dhe Pajtimin do të jetë i pavarur, i paanshëm dhe gjithëpërfshirës

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.