presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Me rastin e vdekjes së parakohshme të Triumf Feratit, Presidentja Osmani ka ngushëlluar familjen Ferati

Humbja e parakohshme e Triumf Feratit, djalit të të ndjerit Fadil Ferati, ish-kryetar i komunës së Istogut, si dhe vëlla i kryetarit aktual Ilir Feratit, na ka tronditur të gjithëve.

Ju shpreh ngushëllimet më të thella familjes së Triumfit, të afërmve dhe shoqërisë!

Në këto çaste tmerrësisht të rënda për familjen, bashkëndjej me ju dhe shpresoj të gjeni forcë në përballimin e dhimbjes duke  kujtuar momentet e paharrueshme që krijuat bashkë me Triumfin.

Shpirti i tij pushoftë në paqe!  I përhershëm qoftë kujtimi për Triumfin!

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.