presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Konferencë për media e Presidentes Osmani në prag të edicionit inaugurues të Forumit Ndërkombëtar për Gratë, Paqen dhe Sigurinë

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.