presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Konferenca për media e Presidentes Vjosa Osmani me Senatorët Chris Murphy dhe Gary Peters

This site is registered on wpml.org as a development site.