presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Konferenca e përbashkët për media e Presidentes së Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani Sadriu dhe Presidentes së Hungarisë, Katalin Novák

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.