presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Intervista e Presidentes Vjosa Osmani në emisionin Prijmë në Klan Kosova mbi barazinë dhe luftën ndaj dhunës në shoqëri

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: SR

This site is registered on wpml.org as a development site.