presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Hapet procesi i votimit për një (1) anëtar të Këshillit për Demokraci dhe të Drejta të Njeriut për fushën Avancim i të drejtave të njeriut

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.