presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Fotolajm

Një grup prej 26 gjyqtarësh dhe prokurorësh, të cilët nuk ishin të pranishëm në ceremoninë e dekretimit të datës 22.10.2010, dhanë sot betimin para Ushtruesit të Detyrës së Presidentit të Republikës së Kosovës, dr. Jakup Krasniqi, në një ceremoni organizuar në Kuvendin e Kosovës, në të cilën ishte i pranishëm edhe kryesuesi i Këshillit Gjyqësor të Kosovës, z. Enver Peci.

 

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN

This site is registered on wpml.org as a development site.