presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Fotolajm

Presidenti i Republikës së Kosovës, dr. Fatmir Sejdiu priti sot një delegacion të Partisë “Drejtësi dhe Unitet” nga Shqipëria, të kryesuar nga kryetari i kësaj partie dhe deputeti i Kuvendit të Republikës së Shqipërisë.

Duke ju dëshiruar mirëseardhje në Kosovë, Presidenti Sejdiu i njoftoi anëtarët e këtij delegacioni për të arriturat në Kosovë, sidomos pas pavarësisë së vendit, si dhe për sfidat dhe objektivat me të cilat po përballen institucionet e vendit. 

This site is registered on wpml.org as a development site.