presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Fjalimi i Presidentes Vjosa Osmani në ceremoninë e organizuar në Ambasadën e Shteteve të Bashkuara për nder të ish-Sekretares së Shtetit të ShBA-ve Madeleine Albright, si dhe dy pilotëve të ushtrisë amerikane, David Gibbs dhe Kevin Reichert

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.