presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Fjalimi i plotë i Presidentes Osmani para liderëve, ekspertëve dhe partnerëve nga mbarë bota në hapjen e edicionit të dytë të Forumit për Gratë, Paqen dhe Sigurinë

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.