presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Fjalimi i plotë i Presidentes Osmani para liderëve botërorë, zëvendëskryeministrave, ministrave, ekspertëve, akademikëve, përfaqësuesve të shoqërisë civile dhe përfaqësuesve nga grupe të tjera të interesit në hapjen e Forumit për Gratë, Paqen dhe Sigurinë 2022

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.