presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Diskutimi i Presidentes Osmani mbi të ardhmen e Ballkanit Perëndimor i organizuar nga Centre for European Perspective dhe Bled Strategic Forum

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.