presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Ceremonia e nënshkrimit të amendamentit të Marrëveshjes mbi Grantin për Objektivat Zhvillimore në mes të Republikës së Kosovës dhe ShBA-ve, dhe konferenca e përbashkët me ambasadorin e ShBA-së, z.Philip Kosnett.

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.