presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Lajme

Telegram ngushëllimi

Pranoni ngushëllimet e mia më të sinqerta për ndarjen nga jeta të më të dashurit tuaj, njërit ndër historianët dhe…

Kumtesë për media

Presidenti i Republikës së Kosovës, Dr. Fatmir Sejdiu, u takua sot me kryeministrin Hashim Thaçi dhe zëvendëskryeministrat e Qeverisë së…

Telegram urimi

I nderuar Akademik Besim Bokshi,Kryetar i Akademisë së Shkencave dhe të Arteve të Kosovës Ju shpreh urimet e mia më…

This site is registered on wpml.org as a development site.