presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Agjenda mediale e presidentit Thaçi për sot, e enjte

Agjenda mediale e presidentit Thaçi për sot, e enjte Sot (30 qershor), në orën 10:00, Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, pret në takim Rektorin e Universitetit të Tiranës Prof. Dr. Mynyr Koni. (Pamje për media) Vendi: Kabineti i Presidentit Në orën 16:00, presidenti Thaçi pret në takim MG Timothy Orr, Komandant i Gardës Kombëtare të IOWA-s. (Pamje për media) Vendi: Kabineti i Presidentit Në orën 20:00, presidenti Thaçi shtron iftar për përfaqësuesit e Bashkësisë Islame të Kosovës. (Pamje dhe fjalimi i presidentit Thaçi për media) Vendi: Hoteli “Swiss Diamond” Mirëpresim ekipet tuaja!

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.