presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Agjenda mediale e presidentit Thaçi për nesër, 22 nëntor 2016

Agjenda mediale e presidentit Thaçi për nesër, 22 nëntor 2016 Ju njoftojmë se nesër (e martë), në orën 09:30, Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, do të marrë pjesë në takimin e parë të grupit punues për plotësim-ndryshimin e Kodit Penal dhe të Procedurës Penale, të organizuar nga Ministria e Drejtësisë. Vendi: Hoteli “Swiss Diamond” Në orën 11:00, presidenti Thaçi merr pjesë në ceremoninë e çertifikimit të auditorëve për skemën publike, të organizuar nga Zyra Kombëtare e Auditimit. Vendi: Hoteli “Emerald” Mirëpresim ekipet tuaja!

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.