presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Agjenda mediale e presidentit Thaçi për nesër, 22 dhjetor 2016

Agjenda mediale e presidentit Thaçi për nesër, 22 dhjetor 2016 Nesër, në orën 16:20, Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, pret në takim Ministrin për Punë të Jashtme dhe Bashkëpunim Ndërkombëtar të Italisë, Angelino Alfano. Mirëpresim ekipet tuaja!

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.