presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Agjenda mediale e presidentit Thaçi për nesër

Agjenda mediale e presidentit Thaçi për nesërPresidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, do të presë në takim delegacionin e Federatës së Xhudos së Kosovës (FXHK), të përbërë nga Agron Kuka, kryetar i FXHK-së, Driton Kuka, përzgjedhës i përfaqësueses së Kosovës në xhudo, Majlinda Kelmendi dhe Nora Gjakova, xhudiste të përfaqësueses së Kosovës.Dita: E hënë, 25 prillKoha: 10:00Vendi: Kabineti i Presidentit***** Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, do të presë në takim z. Safet Gërxhaliu, Kryetar i Odës Ekonomike të Kosovës. Dita: E hënë, 25 prillKoha: 10:30Vendi: Kabineti i Presidentit

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.