presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Agjenda mediale e presidentit Thaçi për nesër, 13 maj

Agjenda mediale e presidentit Thaçi për nesër, 13 maj Nesër (13 maj), në orën 09:00, Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, pret në takim Myftiun e Kosovës, z. Naim Tërnava. (pamje) Vendi: Kabineti i PresidentitNdërsa në orën 10:10, Presidenti Thaçi vendos kurore lulesh në varrin e Tahir Mehës në Prekaz. (pamje dhe deklaratë) Vendi: Prekaz, Skënderaj

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.